Зв'язок з нами

СВІТ

Парламент Білорусі дозволив стягувати плату за виїзд з країни

Парламент Білорусі дозволив стягувати плату за виїзд з країни

Парламент Білорусі дозволив стягувати плату за виїзд з країни

Парламент Білорусі ухвалив зміни до податкового кодексу, якими регулюється порядок стягнення збору за виїзд із країни – до $30 з кожного автомобіля.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, новий збір буде місцевим, його почнуть стягувати після ухвалення рішення відповідних обласних рад. За ухваленими правками, вони отримають право із 1 січня 2021 року і до 1 січня 2023 року вводити на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць місцевий збір за перетин транспортними засобами державного кордону Республіки Білорусь у пунктах пропуску. Платниками збору визнаються водії транспортних засобів максимальною масою до 5 тонн і з не більше ніж восьма місцями для сидіння, крім водія. Ставки збору встановлюються обласними Радами депутатів, але не більше трьох базових величин (Br 87 або понад $30) за перетин кордону одним транспортним засобом незалежно від кількості пасажирів в цьому транспортному засобі.

Вказується, що збір має підвищити бюджетні доходи для боротьби з COVID-19.

Примітно, що одночасно в Білорусі запровадили тимчасову заборону на виїзд із країни через наземні контрольно-пропускні пункти. Офіційна причина – не допустити поширення коронавірусу.

Тим часом, Служба безпеки України затримала співробітників прикордонної служби, які регулярно отримували хабарі за провезення контрабанди із Білорусі. Шахраї здійснювали незаконні поставки підакцизних товарів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня