Зв'язок з нами

СВІТ

Папа Римський відреагував на загострення на Донбасі

Папа Римський відреагував на загострення на Донбасі

Папа Римський відреагував на загострення на Донбасі

Папа Римський Франциск занепокоєний ескалацією ситуації на Донбасі та закликає запобігти зростанню напруженості в Україні. Понтифік наголосив, що слідкує за подіями на сході Україні, де «протягом останніх місяців збільшилася кількість порушень режиму припинення вогню».

«Будь ласка, наполегливо прошу запобігти зростанню напруження, щоби, навпаки, здійснювалися жести, спроможні підтримувати взаємну довіру та сприяти примиренню та мирові, які дуже потрібні та дуже бажані», – сказав Папа Франциск на недільній проповіді, інформує Vatican News.

Також понтифік стривожений складною гуманітарною ситуацією на окупованих територіях Донбасу і просить молитись за місцевих жителів.

Раніше Папа Римський Франциск у Ватикані закликав усіх помолитися за мир в Україні. Понтифік закликав дотримуватися «мирного шляху врегулювання конфлікту» і висловився за повагу міжнародного права, яке назвав «фундаментом безпеки та співіснування у всьому регіоні».

Також Папа Франциск на зустрічі з українськими єпископами у Ватикані назвав війну на Донбасі «гібридною» з «пропагандистською брехнею». Прийом відбувся на наступний день після спілкування понтифіка з президентом РФ Путіним. А після візиту в РФ держсекретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін порадив Росії більше думати про мир.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня