Зв'язок з нами

ГРОШІ

Організатори «Євробачення» розповіли, як пройде конкурс у 2021 році

Організатори «Євробачення» розповіли, як пройде конкурс у 2021 році

Організатори «Євробачення» розповіли, як пройде конкурс у 2021 році

Пісенний конкурс «Євробачення» обов’язково відбудеться у 2021 році, однак пандемія коронавірусу може внести свої корективи у особливості проведення заходу, заявив  актор і коментатор конкурсу Грем Нортон.

«Ми можемо підтвердити, що Євробачення обов’язково відбудеться в цьому році.. Заздалегідь записані виступи можуть використовуватися, якщо артисти не зможуть приїхати в Роттердам або відправляться на самоізоляцію по прибуттю в Нідерланди.. Запис буде відбуватися в реальному часі (як це було б на конкурсі) без внесення яких-небудь змін в вокал або будь-яку частину самого виступу після запису», – повідомив Нортон, передає BBC News.

Через пандемію COVID-19 музичний конкурс Євробачення-2020, який мав пройти з 12 по 16 травня в Роттердамі, скасували. У Нідерландах замість «Євробачення» влаштували альтернативне шоу з назвою Europe Shine A Light. Зал «Євробачення» в Нідерландах Ahoy Arena переобладнали під госпіталь.  Скасоване через пандемію «Євробачення» офіційно призначено на травень 2021 року у Роттердамі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня