Зв'язок з нами

ГРОШІ

Опитування показало ставлення до обов’язкового використання української у сфері обслуговування

Опитування показало ставлення до обов’язкового використання української у сфері обслуговування

Опитування показало ставлення до обов’язкового використання української у сфері обслуговування

54% громадян підтримують запровадження обов’язкового використання української мови у сфері обслуговування.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на результати опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, проведеного спільно з Центром політичної соціології. Воно показало, що найбільший відсоток підтримки (66%) обов’язкового використання державної української мови у сфері обслуговування серед тих, хто називає українську рідною мовою. Серед російськомовних більшість проти, за – 22%. У регіональному розрізі в Південному та Східному регіонах більше тих, хто не підтримує цю ідею, водночас в обох регіонах третина громадян все ж підтримує цю норму закону.

При цьому як і раніше, більшість громадян України вважає мовну проблему надуманою (32%) та 27 незначущою (27%). Ще 28% вважають, що мовне питання досить серйозне, але є й більш актуальні проблеми, і тільки 5% громадян вважають питання використання різних мов в Україні однією з найгостріших проблем держави.

Як відомо, з 16 січня 2021 року вся сфера обслуговування мала перейти на українську мову при спілкуванні з клієнтами й відвідувачами, хіба що ті попросять звертатися до них іншою мовою.

Секретаріат Уповноваженого із захисту державної мови зможе в разі систематичних порушень мовного законодавства штрафувати підприємство.

Більше 60% українців підтримують норму про обслуговування українською мовою, проти такої норми – 34%.

Група народних депутатів пропонує скасувати штрафи для суб’єктів господарювання за порушення закону про застосування державної мови в сфері обслуговування.

Раніше мовний омбудсмен Тарас Кремінь повідомив, що в цьому році почнуть працювати близько десяти регіональних представників його секретаріату. Для порівняння – зараз таких представників тільки троє.

За тиждень дії норми закону про мову обслуговування до омбудсмена надійшло близько 200 звернень про порушення. Найбільше таких заявок з Києва та області.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня