Зв'язок з нами

COVID-19

Опитування показало, скільки українців вважають себе перехворілими на COVID-19

Опитування показало, скільки українців вважають себе перехворілими на COVID-19

Опитування показало, скільки українців вважають себе перехворілими на COVID-19

Третина опитаних українців повідомили, що хворіли на COVID-19. Це щонайменше вдвічі більше, ніж за офіційною статистикою.

Про це йдеться в результатах дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Зокрема на питання, «Чи Ви вже перехворіли або зараз хворієте на COVID 19?», 65% опитаних відповіли, що не хворіли, 29% — що хворіли. З тих, хто хворів, у 17% це підтверджено тестами, 12% – відчували симптоми.

Як вказав гендиректор КМІС Володимир Паніотто, результати опитування свідчать про те, що в Україні хворих щонайменше вдвічі більше, ніж за офіційною статистикою, навіть якщо брати до уваги тих, у кого хвороба підтверджена тестами – це мінімум 4,4 млн людей. На момент опитування в Україні за офіційними даними було 1 974 056 хворих на ковід. Якщо прийняти до уваги, що у 2 млн офіційної статистики входять і люди у віці до 18 років, а також, що частина тих, хто вважає, що у них був COVID 19, але не робили тести, теж могли бути правими, то хворих в Україні може бути і втричі більше, ніж за офіційною статистикою.

В Україні за минулу добу, 2 травня, зареєстрували 2,7 тисячі нових випадків зараження COVID-19. Захворіли 116 дітей і 23 медпрацівника.

За даними Міністерства охорони здоров’я, 29 квітня в Україні здійснено 73 376 щеплень від коронавірусу, що є ре кордної показником за всю кампанію вакцинації. Другу дозу вакцини за добу отримали вже 120 українців.

В Інституті молекулярної біології і генетики НАН України вважають, що «індійський» штам коронавируса менш небезпечним, ніж британський вид.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров прокоментував проблеми, на які найчастіше скаржаться користувачі програми для самоізоляції «Вдома».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня