Зв'язок з нами

ООН закликає донорів повністю профінансувати гуманітарну допомогу Україні

ООН закликає донорів повністю профінансувати гуманітарну допомогу Україні

ООН закликає донорів повністю профінансувати гуманітарну допомогу Україні

Зі 168 млн дол., які ООН та гуманітарні партнери запросили для допомоги східним регіонам України, поки виділено трохи більше ніж 9 млн.

ООН закликала донорів профінансувати у повному обсязі гуманітарну допомогу Україні, повідомляє «Голос Америки».

За словами речника генсека організації Стефана Дюжаррика, зі 168 млн доларів, які ООН та гуманітарні партнери запросили для допомоги східним регіонам України, зараз виділено трохи більше ніж 9 млн, тобто 5,5%.

Дюжаррик також закликав не руйнувати критично важливу інфраструктуру Донбасу. Він зазначив, що нещодавні обстріли пошкодили лінію електропередач поблизу Південно-Донбаського водогону, що перервало водопостачання для понад мільйона людей у 50 населених пунктах по обидва боки контактної лінії.

«Хоча пошкодження ліній електромереж швидко відремонтували, ми закликаємо всі сторони не завдавати ударів по критично важливій інфраструктурі з водопостачання на сході України… А також закликаємо забезпечити безумовний доступ до (гуманітарної – ред.) допомоги тим, хто її потребує», – сказав речник генсека.

Читайте також:

У районі операції Об’єднаних сил пройшов робочий візит американської делегації на чолі із аташе з питань армії та оборони полковником Бріттані Стюарт.

Як відомо, 19 лютого Конгрес США схвалив надання першого траншу в рамках Ініціативи безпеки допомоги Україні. Рішення уряду повідомив міністр оборони Ллойд Остін.

Нагадаємо, Міністерство оборони США оголосило про плани виділити 250 млн дол. на 2020 фінансовий рік для додаткового навчання, закупівлі обладнання і консультативних зусиль, спрямованих на зміцнення обороноздатності України для більш ефективного захисту від російської агресії.

Раніше повідомлялось, що Міністерство оборони США планує виділити Україні військову допомогу на суму $125 мільйонів. Пакет вміщує збройні патрульні катери Mark VI та протиартилерійські радари. Загальна сума допомоги, яку США повинні надати Україні в 2020 році, повинна складати близько 698 млн доларів.

Протягом 2019 року Сполучені Штати Америки і країни Європейського Союзу надали військову допомогу для Збройних Сил України на загальну суму близько 143 мільйонів доларів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня