Зв'язок з нами

СВІТ

Олігарх Путіна назвався власником «палацу Путіна» в Геленджику

Олігарх Путіна назвався власником «палацу Путіна» в Геленджику

Олігарх Путіна назвався власником «палацу Путіна» в Геленджику

Олігарх з близького оточення президента РФ Путіна Аркадій Ротенберг заявив, що скандальна резиденція в Геленджику із розслідування Навального належить йому. І нібито це готель.

Про це Ротенберг сказав в інтерв’ю прокремлівського виданню Mash. Олігарх стверджує, що комплекс будівель, існування якого Кремль взагалі заперечував, він придбав кілька років тому. У кого – не уточнив, але через пару років там повинен бути апарт-готель.

«Там досить був складний об’єкт, багато кредиторів, мені вдалося стати [його] бенефіціаром… Ми хочемо там побудувати апарт-готель, тому там досить велика кількість кімнат… Придбання було кілька років тому. Це шикарне місце, воно прямо передбачає, щоб там був готель. Я розумів, що це досить скандальне і важке будівлю, але пом’яніть моє слово, пройде два-три роки, я вас запрошу і ви подивіться на цю красу», – заявив Ротенберг.

Так званий «Палац Путіна» – резиденцію на мисі Ідокопас почали будувати в 2005 році і зводили протягом 5 років на чорноморському узбережжі неподалік від Геленджика. Про те, що це будинок президента РФ, в 2010 році розповів бізнесмен Сергій Колесников. Він оцінив вартість проекту в мільярд доларів.

У розслідуванні Фонд боротьби з корупцією Навального розкриває схему фінансування будівництва палацу і показує його інтер’єр.

Кремль заперечував наявність у Путіна розкішного палацу в Геленджику та навіть саме його існування. Однак цей комплекс будівель знайшовся навіть на створеній для авіасимулятора Microsoft Flight Simulator 2020 цифровій копії Землі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня