Зв'язок з нами

ГРОШІ

Окупанти залякують мешканців ОРДЛО майбутньою евакуацією в Росію

Окупанти залякують мешканців ОРДЛО майбутньою евакуацією в Росію

Окупанти залякують мешканців ОРДЛО майбутньою евакуацією в Росію

РФ поширює в ОРДЛО фейки про український наступ, попереджаючи місцевих жителів про необхідність евакуюватись у Ростовську область в разі початку бойових дій.

Як передає Міноборони, про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. За його даними Росія нарощує гібридну агресію проти України,  комбінуючи силові і пропагандистські форми та методи для реалізації своїх загарбницьких цілей. З одного боку це інтенсивне поширення відеоматерілів про рух російських ешелонів з військовою технікою у бік кордонів з Україною, демонструвались прольоти російських бойових гелікоптерів та літаків, та їх готовність до негайного застосування.

А в ОРДЛО російські окупаційні адміністрації наполегливо рекомендували жителям тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях тримати всі документи при собі на випадок стрімкого загострення ситуації з вини України. Крім того, поширювались чутки про нібито планування евакуації літніх осіб, жінок та неповнолітніх дітей на територію Ростовської області (РФ).

Як вказує розвідка, у такий спосіб Росія спеціально провокувала загострення регіональної обстановки  з метою визначення реакції України та її партнерів для оцінки готовності спільно протистояти російській збройній агресії.

Раніш ми писали, що Державний департамент США затребував у РФ пояснень щодо стягування російських військ до кордону з Україною.

Нагадаємо, 30 березня головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Росія готується до військових навчань у Брянську і тимчасово окупованому Криму та стягує війська до кордону України.

Військовослужбовці США нарахували не менше чотирьох тисяч російських військових у супроводі техніки, спішно підтягнутих до українських кордонів на додаток до вже існуючих сил. Через це Пентагон підвищив боєготовність Європейського командування армії США до максимально можливого рівня.

31 березня російська сторона відмовилася повернутися до режиму тиші з 1 квітня.

ГУР Міноборони повідомило, що Росія завершує підготовку провокації українських військових на Донбасі і може розпочати наступ вглиб території України.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня