Зв'язок з нами

COVID-19

Окупанти визнали, що води для Сімферополя вистачить лише на 140 днів

Окупанти визнали, що води для Сімферополя вистачить лише на 140 днів

Окупанти визнали, що води для Сімферополя вистачить лише на 140 днів

Для того, щоб за графіком подавати воду в Сімферополі і Сімферопольському районі, кожного дня потрібно близько 120 тис. куб. метрів води

Ресурсу водосховищ, з яких вода надходить до окупованого Сімферополя, «при існуючих притоках і обмеженому водозаборі» вистачить лише на 140 днів, заявила так звана заступник голови російського уряду півострова Світлана Маслова, повідомляє «Крим.Реаліі».

Вона розповіла про ситуацію з водою на брифінгу в понеділок, 5 квітня.

За її словами, з 29 березня по 4 квітня середньодобовий обсяг жене води з водосховищ міста Сімферополя склав 36,9 тис. куб. метрів.

«При існуючих притоках і обмеженому водозаборі, можливість використовувати поверхневі джерела достатня лише на 140 днів – тобто, трохи більше, ніж на чотири місяці», – підкреслила вона.

За даними окупаційної «влади» Криму, для того, щоб за графіком подавати воду в Сімферополі і Сімферопольському районі, кожен день потрібно близько 120 тис. Куб. метрів води.

«Обсяг водосховищ Сімферополя і Сімферопольського району – корисний і який можна було б використовувати – Сімферопольське водосховище: 3% корисного об’єму, Аянське водосховище: 55%, Партизанське: 7%», – уточнила Маслова.

Офіційний Київ заявляє, що населенню Криму природних запасів води вистачає і наполягає на тому, що поки півострів знаходиться під російською окупацією, постачання води туди неможливе. Населенню природних запасів на півострові вистачає, а «спонсорувати» мілітаризацію Криму Росією Україна не буде.

Представники окупаційної «адміністрації» Криму вважають, що відповідальність за дефіцит прісної води на півострові нібито лежить і попередньому, і нинішньому керівництві України, яке санкціонувало зупинку функціонування Північно-Кримського каналу сім років тому і не запускає його зараз.

Офіційний Київ і міжнародні партнери України вважають, що за ситуацію з водою на півострові несе відповідальність виключно команда глави Кремля Владіміра Путіна. При цьому влада України може розглянути можливість подачі води в окупований Росією Крим у разі виникнення на півострові гуманітарної катастрофи.

Читайте також:

У тимчасово окупованому Криму повністю заблоковані 27 українських сайтів, переважна більшість з яких – онлайн-медіа. Перевірку доступності сайтів правозахисники проводили в лютому-березні 2021 року.

Міністерство закордонних справ називає військовим злочином Росії і засуджує призов у ворожу армію громадян України, які проживають в окупованому Криму.

Росія збільшила свою військову присутність в окупованому Криму майже втричі, держава-агресор продовжує політику колонізації півострова.

МЗС України заявило протест Білорусі через участь представника окупаційної адміністрації анексованого Криму у Форумі регіонів Білорусі  та РФ та викликало представника Білорусі для пояснень.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня