Зв'язок з нами

COVID-19

Одне з перших міст «червоної» зони може незабаром її покинути

Одне з перших міст «червоної» зони може незабаром її покинути

Одне з перших міст «червоної» зони може незабаром її покинути

З «червоної» зони карантину в Україні цього тижня може вийти місто Житомир – ситуація із захворюваністю там поліпшується з кожним днем.

За словами мера Житомира Сергія Сухомлина, місто одним з найперших потрапило до «червоної» зони ще на початку березня.

«Але у нас є надія, що завтра-післязавтра будуть ті показники, які дозволять вийти з «червоної» зони. Останні два дні ми фактично в нормі. Треба ще один день почекати, якщо все буде нормально, то Житомир вже на цьому тижні може вийти з «червоної» зони», – заявив Сухомлин в ефірі «Україна 24».

Нагадаємо, раніше Житомир послабив обмеження для кафе і ресторанів і погодив розміщення літніх майданчиків.

А сьогодні стало відомо, що найближчими днями з «червоної» зони може вийти Київ.

Нагадаємо, з 23 березня Київ перебуває у «червоній зоні» карантину через істотне збільшення кількості інфікованих коронавірусом. Всередині квітня жорсткий карантин у столиці продовжили до 30 квітня, оскільки ситуація істотно не покращилася.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві Олег Рубан зазначив, що найближчим часом Київ може покинути «червону» зону карантину і перейти до «помаранчевої». Водночас міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що з нинішньої «червоної» зони карантину, Київ відразу ж може перейти на «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня