Зв'язок з нами

ГРОШІ

Очільник «Укрзалізниці» анонсував переломні та важливі для підприємства зміни

Очільник «Укрзалізниці» анонсував переломні та важливі для підприємства зміни

Очільник «Укрзалізниці» анонсував переломні та важливі для підприємства зміни

Наступний рік повинен стати для «Укрзалізниці» вирішальним і переломним, розповів голова правління АТ Володимир Жмак. Держава планує інвестувати в залізничну інфраструктуру, локомотиви, вантажні вагони і пасажирські перевезення понад 25 млрд грн.

Про це Володимир Жмак розповів в інтерв’ю, повідомляє «Магістраль».

«Інвестиції в українську інфраструктуру повинні бути комплексними і ефективними. Яскравий приклад – програма президента України «Велике будівництво». Але крім доріг потрібно розвивати і залізничну галузь», – зазначив голова АТ.

«Укрзалізницю» керівник компанії назвав одним з фундаментів української економіки і індикатором здоров’я всієї економіки країни.

У 2021 році планується провести електрифікацію як мінімум двох важливих ділянок шляху і почати процедуру закупівлі 50 нових двосистемних електровозів.

«Дохідна  Укрзалізниця» – це додаткові надходження до державного бюджету. Тому для нас важлива і підтримка держави, і ми розглядаємо її як інвестиції. Все, що держава інвестує в «Укрзалізницю», в «Велике будівництво», в інші інфраструктурні проекти, неодмінно повернеться до бюджету країни з великими доходами. Ми розраховуємо на партнерство і підтримку держави і всіх наших ключових партнерів», – підкреслив Володимир Жмак.

«Укрзалізниця» притягне 110 посадових осіб до дисциплінарної та адміністративної відповідальності за 203 млн гривень збитків, завданих в 2018-2020 роки. Всю інформацію про порушення передали правоохоронцям.

Підприємство має намір підписати довгострокові договори з трьома компаніями про контейнерні перевезення в Європу і Азію.

В «Укрзалізниці» попередили, що з 2 листопада припиняють продаж квитків з ряду станцій, відповідно до рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня