Зв'язок з нами

СВІТ

Очільник британської розвідки оцінив поточне положення РФ у світі

Очільник британської розвідки оцінив поточне положення РФ у світі

Очільник британської розвідки оцінив поточне положення РФ у світі

Очільник британської розвідки MI6 Річард Мур розповів, що на сьогодні Російська Федерація є країною, яка «об’єктивно слабшає». Це стосується демографічного та економічного становища.

Про це глава британської розвідки MI6 Річард Мур розповів в інтерв’ю Sunday Times.

«Росія – країна, що об’єктивно слабшає в економічному і демографічному плані. Це дуже складний період», – зазначив Мур.

Глава розвідки також прокоментував стягування російських військ до кордонів з Україною. Лондон і Вашингтон попередили президента Володимира Путіна про наслідки вторгнення, сказав він. Російська сторона не сумнівається в позиціях Британії і США з цього питання.

Мур висловився щодо звинувачень Чехією російських спецслужб, які Прага звинуватила в причетності до вибухів боєприпасів у Врбетіце в 2014 році.

«Коли ви бачите таку модель безрозсудної поведінки, то, звичайно, потім дивитеся на те, що відбувається навколо України і нас це турбує. Ось чому ми так тісно координуємо свої дії з нашими союзниками – щоб переконатися, що ми посилаємо Путіну чіткі сигнали», – підкреслив глава розвідки.

Раніше Литва, Латвія і Естонія в знак солідарності з Чехією вирішили оголосити персонами нон грата дипломатів РФ.

Розрив дипломатичних відносин України з РФ може відбутися в разі, якщо Росія відмовиться від переговорів у «нормандському» і «мінському» форматах по врегулюванню на Сході, розповів глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

Незважаючи на заяви міністра оборони Росії Сергія Шойгу про відвід військ, РФ посилює свій контингент на окупованих територіях.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня