Зв'язок з нами

ГРОШІ

Обрання запобіжного заходу для заступника глави ОП знов перенесли

Обрання запобіжного заходу для заступника глави ОП знов перенесли

Обрання запобіжного заходу для заступника глави ОП знов перенесли

Вищий антикорупційний суд знову відклав розгляд клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу заступнику керівника Офісу Президента Олегу Татарову. Наступне засідання призначене на 30 грудня.

Про це повідомляє «УНН».

«Дата наступного судового засідання – 30 грудня 2020 року, 10:00», – сказав суддя.

Засідання перенесли через неявку сьогодні представників прокуратури.

18 грудня в.о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук підписав підозру заступнику керівника Офісу президента Олегу Татарову.

Співробітників Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) не пустили в Офіс президента, щоб вручити підозра і провести обшуки на робочому місці Олега Татарова.

Заступник керівника Офісу президента України Олег Татаров заявив, що правоохоронці не мають санкції суду на його затримання.

Пізніше він написав заяву про призупинення службових повноважень.

Детективи Національного антикорупційного бюро проситимуть обрати для заступника голови Офісу президента Олега Татарова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави.

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проситимуть обрати для заступника голови Офісу президента Олега Татарова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення 10 млн грн застави.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував справу про хабарництво, яке НАБУ відкрило проти заступника глави Офісу президента Олега Татарова. Глава держави вважає, що чиновник повинен сам довести свою невинність.

Верховний Суд України постановив, що рішення слідчого судді про зобов’язання змінити підслідність в кримінальному провадженні щодо заступника голови Офісу президента Олега Татарова не підлягає оскарженню.

Національне антикорупційне бюро України відкрило провадження через втручання генерального прокурора Ірини Венедиктової в справу про хабарництво заступника Офісу президента Олега Татарова. Про це повідомив виконуючий обов’язки голови Спеціалізованого антикорупційної прокуратури (САП) Максим Грищук.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня