Зв'язок з нами

ГРОШІ

Облгази Фірташа оприлюднили річний тариф на газ для населення

Облгази Фірташа оприлюднили річний тариф на газ для населення

Облгази Фірташа оприлюднили річний тариф на газ для населення

Найбільший український постачальник газу – компанія «Йе Енергія» Дмитра Фірташа і близько 20 її клієнтів – регіональних газзбутів – встановили річний тариф на газ в розмірі 7.99 грн.

Як пише Інтерфакс-Україна, ці компанії встановили єдиний тариф для населення «Твій газ річний» в розмірі 7,99 грн/куб.м (з ПДВ). Аналогічна ціна оголошена компаніями також в рамках тарифу «Твій газ місячний». Поки це найнижчий річний тариф із оприлюднених компаніями, НАК «Нафтогаз» свої розцінки ще не оголошував.

Тарифи також опублікували дві компанії з Маріуполя: ТОВ «Маргаз» – 12,58 грн/куб.м на рік і 9,9 грн/куб.м на травень, і ТОВ «Азовгаз» – відповідно 12,9 грн/куб.м і 10,4 грн/куб.м (скрізь – з ПДВ).

Раніше базовий річний тариф оголосило ТОВ «Торгова електрична компанія» («ПЕК», Київ), встановивши тариф у розмірі 10,8 грн/куб.м з ПДВ, без врахування транспортування, а також ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» – 13,5 грн/куб.м з ПДВ і транспортуванням.

Національний банк України очікує, що наступного літа вартість природного газу підвищиться вдвічі в порівнянні з літом 2020 року.

Служба безпеки України викрила масштабне розкрадання газу на Донбасі через компанію «Донецькоблгаз». За попередніми даними, збиток може досягати мільйонів гривень.

Під час зустрічі представників «Оператора ГТС України» з дипломатичним корпусом посольства США в Україні обговорювалося питання енергетичної безпеки України та Європи. У майбутньому можлива поставка газу з LNG-терміналів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня