Зв'язок з нами

ГРОШІ

Новий рекорд. Sony відзвітувала про кількість проданих PS5

Новий рекорд. Sony відзвітувала про кількість проданих PS5

Новий рекорд. Sony відзвітувала про кількість проданих PS5

Компанія Sony випустила квартальний звіт, в якому показала дані про продажі, прибутки і підписки ігрової платформи PlayStation за початок 2021 року та минулий фіскальний рік.

Звіт опублікований на сайті компанії.

Станом на 31 березня Sony продала 7,8 млн консолей PlayStation 5. Її попередниця PS4 за два перші квартали продажів розійшлася тиражем в 7,6 млн одиниць. І це незважаючи на те, що купити PS5 досить проблематично, оскільки попит перевищує пропозицію — і не факт, що ця проблема вирішиться незабаром.

З огляду на, що за 2020 рік у всьому світі було продано 4,5 млн консолей, виходить, що з січня по березень Sony відвантажила 3,3 млн консолей, пише The Verge. Падіння по відношенню до попереднього кварталу пояснюється тим, що Sony заготовила партію PS5 перед стартом продажів, а зараз поставляє нові консолі по мірі готовності.

Ще трохи цікавих цифр зі звіту:

За минулий фіскальний рік геймери купили 338,9 млн копій ігор для приставок. 58,4 млн з них (17%) – тайтли самої Sony. Цього року в компанії очікують на спад в загальних продажах ігор від сторонніх розробників — коронавірусні реалії наздоганяють індустрію і багато компаній перенесли виходи своїх тайтлів на 2022 рік.

PS4 також встановила свій рекорд — за всю історію для неї було продано 1,57 млрд копій ігор. До цього кращими показниками могла похвалитися PS2 та її 1,53 млрд копій.

Сервіс PS Plus набрав 47,6 млн підписників — за рік їх побільшало на більше ніж 6 млн.

Ігровий підрозділ Sony заробив рекордні для індустрії $25 млрд за рік. Операційний прибуток (доходи мінус витрати) склали $3,2 млрд.

Нагадаємо, у січні компанія Sony під час міжнародної технологічної виставки Consumer Electronic Show представила концепт – електромобіль Vision-S.

Раніше компанія Sony Interactive Entertainment тимчасово прибрала з PlayStation Store нову відеогру Cyberpunk 2077.

Читайте також:

Науковці з Оксфордського університету встановили, що відеоігри не викликають емоційної залежності у гравців, а навпаки ㅡ можуть покращувати ваше психічне здоров’я та загальне самопочуття.

У вересні 2020 року компанія Microsoft купила холдинг ZeniMax Media, який є материнською компанією видавця відеоігор Bethesda Softworks.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня