Зв'язок з нами

Новий партійний рейтинг: за кого проголосували б українці на початку квітня

Новий партійний рейтинг: за кого проголосували б українці на початку квітня

Новий партійний рейтинг: за кого проголосували б українці на початку квітня

Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчим часом, то до парламенту пройшли б чотири партії. Однак рейтинг дещо зріс лише у «Слуги народу».

«У парламентському рейтингу лідирує партія «Слуга народу» (22,9% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати)», – йдеться у результатах опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 6-7 квітня.

За партію «Європейська солідарність» готові віддати голоси 14,6%, за партію «Опозиційна платформа – За життя» – 14,2%, за партію «Батьківщина» – 12,9%.

Партію «Сила і честь» наразі підтримують 4,7%, Радикальну партію – 4,4%, «Українську стратегію Гройсмана» – 4,3%, партію Мураєва «Наші» – 3,5%, «УДАР» – 3,4%, партію «Свобода» – 3,4%, партію Шарія – 3,4%, партію «Голос» – 2,6% та партію «Самопоміч» – 2,4%.

Дослідження було проведене 6-7 квітня методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера опитали 2500 респондентів у віці від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2%.

На початку березня опитування показало, що на потенційних парламентських виборах в Верховну Раду проходять чотири партії, ще одна – опинилася на межі. Лідирує фракція «Слуга народу».

Трійкою лідерів за рівнем довіри у українців в березні є Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко і Юрій Бойко.

Нове опитування показало, що якби вибори президента проходили в кінці березня, чинний президент України Володимир Зеленський отримав би підтримку 24,7% виборців. На початку місяця за нього готові були проголосувати лише 22,5% українців.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня