Зв'язок з нами

Новий гендиректор Philip Morris анонсував перехід на бездимну продукцію

Новий гендиректор Philip Morris анонсував перехід на бездимну продукцію

Новий гендиректор Philip Morris анонсував перехід на бездимну продукцію

У міжнародній тютюновій компанії Philip Morris International Inc. (PMI) змінилося керівництво. Новий гендаректор розповів про бачення місця виробника цигарок в умовах «бездимного світу».

Як повідомляє прес-служба Philip Morris International Inc., за підсумками річних зборів акціонерів 5 травня, 2021 року, головний операційний директор Яцек Ольчак став генеральним директором компанії. Він замінив на посаді Андре Каланцопулоса, який займав цю посаду 8 років і тепер буде головою ради директорів PMI.

«Я з хвилюванням беру на себе керівництво PMI, в період прискорення нашого переходу до бездимного суспільства. PMI є лідером галузі в наукових інновацій, і ми прагнемо до того, щоб більш ніж половина наших чистих доходів у 2025 році припадало на бездимну продукцію. Наша лінійка цих продуктів, яка постійно розвивається, стане визначати майбутнє в довгостроковій перспективі. Ми будемо спиратися на наукові дослідження і наш досвід, використовувати наші колективні навички й уяву, щоб впроваджувати інновації, що виходять за рамки існуючого продуктового портфеля, і досліджувати нові області для розвитку бізнес», – заявив новий глава компанії. Також він як приклад успішного просування бездимної продукції навів Україну, вказавши, що там є понад 1 млн користувачів IQOS, з яких до 80% вже розв’язали свої проблеми з курінням, відмовившись від звичайних сигарет.

Раніше повідомлялося, що Facebook заборонить публікувати в Instagram фото з рекламою електронних цигарок, тютюну та зброї. Це стосуватиметься публікацій блогерів, які спонсуються певними брендами.

У жовтні 2019 року повідомлялося, що у Раді планують запровадити для електронних сигарет ті ж обмеження на вживання, реалізацію і рекламу, що і на звичайні. Також пропонується збільшити штрафи за куріння будь-яких сигарет.

Раніше було підраховано, що кожен п’ятий український підліток захоплюється вейпами і електронними сигаретами. Також в 2020 році сигарети можуть подорожчати в три рази.

Тим часом, у Києві зафіксовано першого потерпілого від вибуху електронної сигарети.

Також міська рада Нью-Йорка заборонила використання електронних ароматизованих сигарет. Члени ради проголосували за це рішення.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня