Зв'язок з нами

Nissan продає свою частку в концерні Daimler

Nissan продає свою частку в концерні Daimler

Nissan продає свою частку в концерні Daimler

Японська автомобілебудівна компанія Nissan повідомила про намір продати свою частку (близько 1,5%) в німецькому автоконцерні Daimler шляхом пропозиції акцій інституціональним інвесторам.

За повідомленням компанії, сума надходжень від продажу акцій становитиме трохи менше 1,15 мільярдів євро, повідомляє NHK.

Nissan планує використовувати ці кошти для «подальшого зміцнення і посилення конкурентоспроможності компанії», зокрема вкладу в просування електрифікації.

У компанії додали, що промислове партнерство компанії з Daimler залишиться незмінним і не опиниться під впливом продажу.

Фінансове становище Nissan залишається нестійким через слабкий продаж і негативний вплив пандемії. У березні про аналогічне рішення продати свою частку в Daimler повідомив партнер Nissan – французький автовиробник Renault.

Зазначається, що у 2010 році Nissan і Renault кожна придбали частки в Daimler у розмірі близько 1,5%. Три компанії планували створити масштабну автомобільну групу для ширшої взаємодії, зокрема у сфері розроблення компактних автомобілів.

Однак тристороннє співробітництво не розвивалося, як на те сподівалися партнери. Замість нього Nissan і Renault повідомили про тристоронній союз з японським автовиробником Mitsubishi Motors.

Нагадаємо, компанія «Ніссан Мотор Україна» повідомила про офіційний старт продажів цього літа Nissan Leaf – одного з найпопулярніших електромобілів у світі.

Японія висунула обвинувачення американцям, які вивезли з країни у коробці екс-директора Nissan.

Минулого року компанія Nissan заявила про скорочення тисячі працівників у Іспанії та ймовірність зупинки заводу в Росії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня