Зв'язок з нами

ГРОШІ

Німецький бізнес стрімко залишає РФ

Німецький бізнес стрімко залишає РФ

Німецький бізнес стрімко залишає РФ

Кількість німецьких компаній, які ведуть бізнес у РФ, зменшилась на 7% у 2020 році. За даними Німецько-російської торгової палати, з початку року Росію залишили 303 німецьких підприємства.

Серед причин зниження активності бізнесу ФРН у Росії вказано пандемія коронавірусу та загострення відносин Берліна і Москви, передає dpa.

Торгова палата зазначила, що з 2011 року кількість німецьких компаній у РФ скоротилась більш, ніж на третину (понад 2 тис підприємств закрились у Росії).

У  Мінекономіки Німеччини заявили, що санкції проти РФ не спричинили падіння торгівлі між країнами, а лише продовжили тренд на скорочення німецького експорту до Росії, який почався ще у 2013 році – до введення обмежень. За даними відомства, вплив санкцій проти РФ на німецьку економіку склав  1,2 – 2,2 мільярда євро (або 0,03-0,05% ВВП).

У 2018 році керівники федеральних земель на сході Німеччини виступили за скасування санкцій проти РФ, які негативно вплинули на економіку регіонів. Прем’єр-міністр Саксонії Ангальт Райнер Хазелофф заявив про необхідність розробити стратегію виведення Росії з-під санкцій. Згодом депутати Бундестагу від партії «Альтернатива для Німеччини» (АдГ) вимагали скасувати санкції проти Росії, стверджуючи, що вони не досягли поставленої мети.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня