Зв'язок з нами

СВІТ

Німецькі екологи заблокували будівництво російського газопроводу

Німецькі екологи заблокували будівництво російського газопроводу

Німецькі екологи заблокували будівництво російського газопроводу

У Німеччині природоохоронна організація Союз захисту природи (NABU) подала позов до адміністративного суду Гамбурга проти будівництва газопроводу «Північний потік-2».

«NABU подала позов проти виданого Федеральним відомством з питань судноплавства і гідрографії дозволу будівництва газопроводу. Позов стосується поки ще не завершеної ділянки трубопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини», – йдеться в повідомленні Союзу захисту природи.

У зв’язку з поданим позовом будівельні роботи на німецькій ділянці поки заблоковані.

Представники природоохоронної організації нагадали, що 1 квітня регулятор відхилив їх протест проти укладання 16,5 км труб «Північного потоку-2».

«У зв’язку з цим залишається тільки шлях звернення до суду, щоб обмежити шкоду, яка завдається Балтійському морю. «Північний потік-2» безпосередньо руйнує середовище проживання на морському дні на площі понад 16 футбольних полів», – підкреслили в NABU.

Раніше голова комітету Держдуми з енергетики Павло Завальний на зустрічі з депутатами Бундестагу ФРН заявив, що вже цього літа Росія планує добудувати газопровід «Північний потік-2«. В цей же час планується і запустити перші обсяги газу в сторону Німеччини.

Нагадаємо, німецькі природоохоронні організації оскаржили в суді рішення Федерального відомства по гідрографії і судноплавству відновити будівництво газопроводу «Північний потік-2» в німецьких територіальних водах.

Раніше держсекретар Ентоні Блінкен розповів, що США донесли владі Німеччини свою позицію по газопроводу «Північний потік-2». У Держдепі планують нарощувати санкції проти учасників проекту будівництва російського газопроводу.

З метою обходу санкцій проти проекту «Північний потік-2», Російська Федерація діє відразу по декількох напрямках. Кремль всіляко намагається добудувати газопровід.

Готовність газопроводу «Північний потік-2» вже становить 95%. Про це повідомили в компанії-операторі проекту Nord Stream 2 AG.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня