Зв'язок з нами

ГРОШІ

Німецькі екологи подали до суду на «Північний потік-2»

Німецькі екологи подали до суду на «Північний потік-2»

Німецькі екологи подали до суду на «Північний потік-2»

Німецькі природоохоронні організації оскаржили в суді рішення Федерального відомства по гідрографії і судноплавству відновити будівництво газопроводу «Північний потік-2» в німецьких територіальних водах.

Про це повідомив в Twitter посол України в Німеччині Андрій Мельник. «Німецькі екологи подали судовий позов на рішення Федерального відомства по гідрографії і судноплавству, яким оскаржили дозвіл на продовження будівництва газопроводу Північний потік-2 у водах Німеччини», – написав дипломат.

Перед цим саме федеральне відомство по судноплавству і гідрографії ФРН відхилило вимогу екологів скасувати дозвіл на будівництво газопроводу.

Раніше держсекретар Ентоні Блінкен розповів, що США донесли владі Німеччини свою позицію по газопроводу «Північний потік-2». У Держдепі планують нарощувати санкції проти учасників проекту будівництва російського газопроводу.

З метою обходу санкцій проти проекту «Північний потік-2», Російська Федерація діє відразу по декількох напрямках. Кремль всіляко намагається добудувати газопровід.

Готовність газопроводу «Північний потік-2» вже становить 95%. Про це повідомили в компанії-операторі проекту Nord Stream 2 AG.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня