Зв'язок з нами

СВІТ

Німеччина заборонила рейси російських авіакомпаній

Німеччина заборонила рейси російських авіакомпаній

Німеччина заборонила рейси російських авіакомпаній

Влада Німеччини скасувала рейси російських авіакомпаній у відповідь на заборону рейсів Lufthansa до Росії в обхід Білорусі.

За даними Міністерства транспорту Федеративної Республіки Німеччина, рейси Аерофлоту і S7 були скасовані, оскільки російське Федеральне агентство повітряного транспорту не видало своєчасно дозвіл на польоти Lufthansa в Росію, пише РБК. «На основі принципу взаємності Федеральна адміністрація цивільної авіації Німеччини не видала жодних додаткових дозволів на польоти російських авіакомпаній, поки були розглянуті дозволи з російської сторони», – пояснив речник відомства, додавши, що рейси російських авіакомпаній до Німеччини будуть дозволені, як тільки Lufthansa отримає документи від Федерального агентства повітряного транспорту за червень. Зараз міністерство транспорту Німеччини веде переговори з Росією про дозволи на рейсах в областях України, Lufthansa була винуждена змінити свої рейси з Москви та Петербурга з-за відсутності таких рішень.

Раніше повідомлялося, що Москва відмовилася приймати французький авіарейс в обхід Білорусі. Авіакомпанія AirFrance була змушена скасувати свій рейс Париж-Москва після того, як в Росії відмовилися затвердити новий маршрут в обхід Білорусі.

Нагадаємо, після примусової посадки в Білорусі пасажирського літака Ryanair у Мінську та затримання пасажира борта – опозиційного діяча Романа Протасевича Франція серед інших країн закрила свій повітряний простір для білоруських авіакомпаній, а своїм рекомендувала облітати Білорусь стороною. Україна також оголосила про припинення авіасполучення з Білоруссю з 00:00 годин 26 травня.

Українським авіакомпаніям і літакам буде заборонено виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь. Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна тільки виграє від цього рішення.

Білорусь вважає рішення України припинити авіасполучення між країнами «обурливим» і безпідставним, та вручила Міністерству закордонних справ України ноту протесту.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня