Зв'язок з нами

СВІТ

Німеччина прийняла рішення на користь «Північного потоку-2», – Меркель

Німеччина прийняла рішення на користь «Північного потоку-2», - Меркель

Німеччина прийняла рішення на користь «Північного потоку-2», – Меркель

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що в Європі є суперечності щодо проекту «Північний потік-2».

Незважаючи на те, що деякі країни виступають проти цього проекту, Німеччина підтримує будівництво «Північного потоку-2». Про це Меркель заявила під час виступу на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

«Я знаю про суперечності у зв’язку з «Північним потоком – 2», знаю позицію багатьох країн-членів (ПАРЄ – ред.). Як ЄС ми знайшли спільну позицію шляхом зміни газової директиви для вирішення для цього трубопроводу. У всякому разі, хочу зазначити, що… газ «Північного потоку – 1» не гірше того, що йде транзитом через Україну чи газ, який надходить з Росії через Туреччину», – сказала Меркель.

Вона зазначила, що Німеччина «прийняла рішення про будівництво «Північного потоку – 2», це політична боротьба, яку багато хто бачать інакше».

Відзначимо, голова Європейської народної партії Німеччини Манфред Вебер закликав зупинити газопровід «Північний потік-2» у разі загострення ситуації біля кордонів України.

Раніше президент України Володимир Зеленський назвав будівництво газопроводу «Північний потік-2» енергетичним ударом Росії. За його словами, це інформаційна і енергетична війна.

Читайте також:

Вже цього літа Росія планує добудувати газопровід «Північний потік-2«. В цей же час планується і запустити перші обсяги в сторону Німеччини.

Станом на 1 квітня готовність газопроводу «Північний потік-2» вже становила 95%. Про це повідомили в компанії-операторі проекту Nord Stream 2 AG.

Раніше німецькі природоохоронні організації оскаржили в суді рішення Федерального відомства по гідрографії і судноплавству відновити будівництво газопроводу «Північний потік-2» в німецьких територіальних водах.

Держсекретар Ентоні Блінкен розповів, що США донесли владі Німеччини свою позицію по газопроводу «Північний потік-2». У Держдепі планують нарощувати санкції проти учасників проекту будівництва російського газопроводу.

З метою обходу санкцій проти проекту «Північний потік-2», Російська Федерація діє відразу по декількох напрямках. Кремль всіляко намагається добудувати газопровід.

Внаслідок побудови Турецького газогону Україна вже втратила можливість транзитувати газ до Туреччини, Греції, Болгарії та Румунії. Наступною може стати Угорщина. Завершення «Північного потоку-2» остаточно позбавить Україну можливості транзитувати російський газ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня