Зв'язок з нами

СВІТ

Німеччина, Польща та Швеція у відповідь вислали російських дипломатів

Німеччина, Польща та Швеція у відповідь вислали російських дипломатів

Німеччина, Польща та Швеція у відповідь вислали російських дипломатів

Німеччина, Польща та Швеція вирішили вислати працівників посольства РФ та оголосити їх персоною нон грата у відповідь на аналогічні дії РФ – коли Росія видворила трьох євродипломатів нібито за підтримку опозиції.

МЗС Росії же заявило, що рішення Німеччини, Польщі та Швеції дзеркально вислати російських дипломатів  є недружніми та необґрунтованими, передає ТАСС.

«Сьогоднішні рішення Польщі, Німеччини та Швеції якраз є необґрунтованими, недружніми і є продовженням тієї самої низки дій, акцій, до яких вдається Захід у ставленні нашої країни, які ми кваліфікуємо як втручання у внутрішні справи», – сказала представник МЗС РФ Марія Захарова.

Нагадаємо, Росія 5 лютого оголосила persona non grata дипломатів із посольств Швеції, Польщі та Німеччини. Їм закидають «участь у незаконних акціях» опозиціонера Олексія Навального. Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель засудив рішення РФ вислати трьох європейських дипломатів під час його візиту у Москву.

Боррель за результатами поїздки до Москви визнав, що вона була невдалою, а також, що Росія та Європа все більше віддаляються.

А Німеччина пригрозила Росії розширити список санкцій, зокрема через ув’язнення Навального. Тим часом голова фракції християнських демократів у Європарламенті Манфред Вебер закликав посилити санкції проти Росії після висилки трьох європейських дипломатів із Москви.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня