Зв'язок з нами

ГРОШІ

Німеччина планує залучити спецфонд для обходу санкцій проти «Північного потоку-2»

Німеччина планує залучити спецфонд для обходу санкцій проти «Північного потоку-2»

Німеччина планує залучити спецфонд для обходу санкцій проти «Північного потоку-2»

Депутати Померанії більшістю голосів вирішили створити кліматичний фонд. Серед іншого, це повинно допомогти завершити будівництво трубопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомляє німецьке видання «Zeit Online».

Парламент Померанії підготував грунт для створення державного екологічного фонду, який також повинен підтримати завершення будівництва газопроводу «Північний потік 2», який викликає суперечки, на Балтійському морі. Компанія заявила, що фонд підтримує цілі Німеччини в області клімату і забезпечує безпеку поставок природного газу.

За словами прем’єр-міністра Мануели Швезіг, фонд, орієнтований на загальне благо, повинен в першу чергу підтримувати проекти в області захисту навколишнього середовища, природи і клімату.

«У нас немає планів щодо цього фонду для будівництва або експлуатації трубопроводу», – сказала Швезіг. Є тільки можливість внести свій внесок для завершення.

«Чи буде така можливість затребувана і використана, залежить від того, чи продовжать США покладатися на санкції проти німецьких і європейських компаній», – зазначила вона.

Швезіг висловила надію, що переговори між федеральним урядом і новою адміністрацією США можуть полегшити ситуацію.

Раніше компанія Nord Stream 2 завершила укладання газопроводу «Північний потік-2» в німецькій виключній економічній зоні (ВЕЗ). Трубоукладальні роботи велися на відрізку 2,6 км в німецьких водах на глибині менше 30 м.

Норвезька сертифікаційна компанія Det Norske Veritas (DNV) GL не буде надалі сертифікувати газопровід «Північний потік-2», відомий також як Nord Stream 2, пишуть російські ЗМІ з посиланням на заяву компанії. Без документа газопровід може не заробити, навіть якщо буде добудований.

Два дні тому російський трубоукладач «Академік Черський» повернувся до місця будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня