Зв'язок з нами

COVID-19

Німеччина передасть Україні 18 апаратів ШВЛ на понад 500 тисяч євро

Німеччина передасть Україні 18 апаратів ШВЛ на понад 500 тисяч євро

Німеччина передасть Україні 18 апаратів ШВЛ на понад 500 тисяч євро

Обладнання буде передано 18 лікарням для лікування пацієнтів з підтвердженим захворюванням на COVID-19.

Німеччина передасть Україні 18 апаратів штучної вентиляції легень на суму понад 500 тис. євро. Про це повідомили у посольстві Німеччини в Україні, пише УНІАН.

«В середу, 30 грудня, відбудеться передача 18 апаратів штучної вентиляції легень вартістю понад півмільйона євро. Ці прилади фірми «Дреґер» (модель EVITA V 600) надійдуть у 18 лікарень в Україні та допомагатимуть у лікуванні пацієнтів з COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, обладнання вартістю майже 525 тис. євро, придбане за кошти Федерального міністерства закордонних справ, буде передане Міністерству охорони здоров′я України через Центр громадського здоров′я.

Нагадаємо, у листопаді Данія передала Україні 50 апаратів ШВЛ для лікування критично хворих пацієнтів.

Читайте також:

В Україні за минулу добу підтвердили 6 988 нових випадків коронавірусу, при цьому одужали 16 106 пацієнтів. Найбільше заражень виявили в Києві (953), Одеській (729), Полтавській (644), Львівській (555) та Запорізькій (514) областях.

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов уточнив, скільки доз вакцини проти COVID-19 отримає Україна в рамках міжнародної програми COVAX. Кількість складе 16 мільйонів доз.

Раніше академік НАН Сергій Комісаренко прокоментував Нацплан по вакцинації від COVID-19, затверджений урядом.

У Міністерстві охорони здоров’я України не планують скасовувати або переносити локдаун в січні. Навантаження на медичну систему необхідно максимально знизити.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня