Прапори Норвегії та України. Фото: mva.gov.uaПрапори Норвегії та України. Фото: mva.gov.ua
0 0
Read Time:45 Second

Норвегія та Україна готуються до підписання нової двосторонньої угоди про “гарантії безпеки“. Вона стане ще одним важливим кроком у зміцненні безпеки та підтримки незалежності України. Про це заявив прем’єр Норвегії Йонас Гар Стьоре.

Після успішних переговорів між лідерами обох країн вже в жовтні 2023 року стало відомо про намір розпочати дискусії щодо “гарантій безпеки”.

Очікується, що ця угода допоможе Україні зміцнити свої оборонні можливості та забезпечити підтримку з боку Норвегії в разі будь-яких загроз її територіальній цілісності. Зокрема, сторони планують укласти угоду, яка буде підтверджувати підтримку незалежності України та її права на самозахист.

За словами прем’єр-міністра Норвегії, підписання угоди про безпеку між Норвегією та Україною може відбутися через кілька тижнів.

Ця ініціатива отримала підтримку не лише від Норвегії, але і від інших країн “Групи семи“. Очільник норвезького уряду також наголосив, що такі угоди є важливим елементом забезпечення та безпеки в регіоні, особливо в умовах високого геополітичного напруження.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *