Зв'язок з нами

Невідомий на самокаті побив журналіста Романа Вінтоніва (Майкла Щура)

Невідомий на самокаті побив журналіста Романа Вінтоніва (Майкла Щура)

Фото Скріншот

Телеведучий розшукує своїх нападників

У Києві невідомий напав і побив журналіста Романа Вінтоніва, відомого як Майкл Щур. Про це журналіст повідомив особисто на своїй сторінці у Facebook.

Подія сталася сьогодні, 21 квітня, у Києві на перехресті вулиць Ярославів Вал і Франка.

«Я переходив дорогу по пішоходному переходу. Побачив, що по велодоріжці їде два хлопці на самокатах. Я зупинився, шоб їх пропустити. Бо їхали вони добренько так і, як я бачив, не гальмували. Перший проїхав повз мене. Коли другий порівнявся зі мною, я йому голосно гаркнув «ПРОПУСКАЙ ПІШОХОДІВ!!!!!! От з цього все і почалось…», – написав телеведучий.

Хлопець, який їхав на самокаті, дістав балончик і бризгнув журналістові в очі, після чого зчинилася бійка.

«Скажу вам так – мити очі від газового балончика, коли в тебе лінзи – ще те задоволенням. Але лимонний сік допомагає. 40 хвилин таких процедур – і як рукою зняло.

А далі – дзвінок у поліцію. Дзвінок прийняли. Поліція не приїхала. Потім ми зустріли патрульних – що робити. І патрульні порадили йти у відділок писати заяву. Заява – у поліції.

Якщо я зробив щось неправильно, я готовий нести відповідальність.

Також я хочу знайти цього хлопця. Я впевнений. що він не «навіжений чолов’яга»/не «знахабнілий молодик»/ не «садист водій самоката» (мабть таке ви можете прочитати, коли ця вся історія потрапить у новини). Я думаю, що він нормальний тип. Він теж, як і я мав плани на день. І не збирався встрявати у неприємності. Але, нажаль, через одне неправильне рішення – ми з ним встряли», – додав Майкл Щур.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня