Зв'язок з нами

СВІТ

Негода заважає Італії вчасно отримати вакцину від коронавірусу

Негода заважає Італії вчасно отримати вакцину від коронавірусу

Негода заважає Італії вчасно отримати вакцину від коронавірусу

Через снігопади в Європі до Італії не можуть доставити нову партію вакцини проти коронавірусу від компаній Pfizer та BioNTech. Італійцям доведеться чекати її щонайменше ще одну добу.

Як повідомляє ANSA, у Бельгії застрягла партія з 470 тисяч доз вакцин, яка не може потрапити до Італії через снігопад. Очікується, що після того, як препарати все ж будуть доставлені, їх розвезуть по лікарнях та будинках для літніх людей.

Також відомо, що всі італійські медичні заклади будуть додатково посилені охороною поліції під час розвантаження партій вакцин від коронавірусу.

Нагадаємо, Європейський союз 27 грудня розпочинає масштабну вакцинацію проти COVID-19. Фактичні дати початку вакцинації у різних країнах встановлені з 26 грудня до першого тижня у січні.

Тим часом глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив, що російські державні ЗМІ розпочали кампанію з дезінформації, спрямовану проти вакцин від коронавірусу західних виробників. Її мета – просування на ринку російської вакцини.

Голова постійної комісії з вакцинації, яка розробляє рекомендації щодо вакцинації населення в Німеччині, Томас Мертенс повідомив, коли з’являться відомості про вакцину BioNTech-Pfizer проти нового штаму СOVID-19. На даний момент компанія продовжує дослідження.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня