Зв'язок з нами

ГРОШІ

НБУ зафіксував різке скорочення кількості банкоматів в Україні

НБУ зафіксував різке скорочення кількості банкоматів в Україні

НБУ зафіксував різке скорочення кількості банкоматів в Україні

За даними НБУ, у 2020 році в Україні зменшилась кількість банкоматів, а кількість POS-терміналів відчутно зросла. Також в Україні зберігається тенденція на скорочення банківських відділень – торік їх кількість зменшилась на 868 одиниць, найбільше у Дніпропетровській області (71).

Згідно з оглядом банківського сектору НБУ, торік банки вилучили з мережі 1175 банкоматів, натомість приріст кількості POS-терміналів був відчутним за рахунок «Приватбанку», який встановив 7,4 тисячі нових терміналів та інших держбанків (+3,6 тис. терміналів).

Важливе Бізнес Статті НБУ розширяє можливості для українців: електронні ліцензії та альтернативний доступ до готівки 18 Тра 2020, 17:18

Нагадаємо, у січні 2021 року, «ПриватБанк» відкрив перше в Україні цифрове банківське відділення. Воно працює без традиційних кас і оснащено інноваційними технологіями – мультитач-барами, діджитал-екранами, кіосками самообслуговування і іншими сучасними рішеннями. Також «Приватбанк» запустив новий зручний сервіс у своїх POS-терміналах.

Зазначимо,  в Україні тільки 63% дорослого населення має банківські рахунки. В ЄС цей показник наближається до 100%.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня