Зв'язок з нами

ГРОШІ

НБУ схвалив правила безвиїзних перевірок небанківських установ

НБУ схвалив правила безвиїзних перевірок небанківських установ

НБУ схвалив правила безвиїзних перевірок небанківських установ

Нацбанк України затвердив порядок безвиїзного нагляду за учасниками ринку небанківських фінансових послуг.

Такий нагляд буде здійснюватись на постійній основі за небанківськими фінансовими установами, надавачами фінансових послуг, які не є фінустановами, посередниками на ринку фінансових послуг, фізичними особами-надавачами фінансових послуг, постійними представництвами у формі філій іноземних страхових компаній, а також за небанківськими фінансовими групами, уточнили у НБУ.

Безвиїзний нагляд передбачає аналіз звітності, документації, операцій, дотримання нормативів та інших даних щодо діяльності учасників ринку.

Також Нацбанк України виніс у окремий розділ нормативну базу з регулювання небанківських фінустанов. Раніше Національний банк України оновив положення про організацію, проведення та оформлення результатів інспекційних перевірок учасників ринків небанківських фінансових послуг.

За даними Нацбанку, в Україні зареєстровано майже 2 тисячі небанківських фінансових установ (страхові компанії, кредитні союзи, фінансові компанії, лізингові компанії та ломбарди), із них близько 500 є неактивними.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня