Зв'язок з нами

ГРОШІ

НБУ озвучив вимоги МВФ для нового траншу

НБУ озвучив вимоги МВФ для нового траншу

НБУ озвучив вимоги МВФ для нового траншу

Щоб отримати транш МВФ Україні потрібно вирішити проблеми у фіскальному, енергетичному та антикорупційному секторах, заявив глава Національного банку України Кирило Шевченко на зустрічі з послами G7.

«Під час роботи місії Україна спільно з Фондом визначила подальші конкретні кроки, які стануть сигналом нашої відданості в продовженні співпраці. Що стосується частини програми у межах відповідальності НБУ, то у нас немає непорозумінь з експертами Фонду.  Навпаки, є спільне бачення результату – це посилення незалежності НБУ, його спроможності, вдосконалення взаємодії між Радою та Правлінням НБУ, корпоративного управління в банках та вирішення питання повернення активів збанкрутілих банків», – повідомляє прес-служба НБУ.

Бізнес Місію МВФ провалено: ризики держбюджету-2021 зростають 19/02/2021

Нагадаємо, цього року Україна очікує отримати від Міжнародного валютного фонду три транші. Загальна сума позики повинна досягти 2,2 млрд доларів. Однак місія МВФ, за підсумками якої нам мали погодити транш, провалилась. Представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що фонд очікує більшого прогресу у посиленні управління НБУ та банківського нагляду і фінансового оздоровлення; зменшення фіскального дефіциту і відновлення й посилення антикорупційної інфраструктури і судочинства, а також прогресу щодо заходів у секторі енергетики.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що має розбіжності з МВФ в питаннях реформи Вищої ради правосуддя і Конституційного суду.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня