Зв'язок з нами

ГРОШІ

НБУ назвав кількість учасників фінансового ринку

НБУ назвав кількість учасників фінансового ринку

НБУ назвав кількість учасників фінансового ринку

Станом на 30 листопада 2020 року в Україні діяли 74 банки та 2071 учасник ринків небанківських фінансових послуг.

За місяць кількість діючих банків не змінилася, кількість учасників небанківського ринку зменшилася з 2079 до 2071, повідомляє прес-служба Національного банку України (НБУ).

НБУ назвав кількість учасників фінансового ринку

Наразі небанківський ринок складається зі 191 ризикових (non-life) (було 194) та 20 лайфових (страхування життя) страховиків, 302 (було 303) ломбардів, 322 (було 324) кредитних спілок, 146 (було 147) лізингових компаній, 1025 (було 1026) фінансових компаній, 65 страхових брокерів. На платіжному ринку працює 36 платіжних систем, створених резидентами, та 13 міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами.

У листопаді за власною ініціативою залишили ринок та були виключені з ДРФУ дві кредитні спілки (КС «Скарбниця нації» та КС «Довіра»), один ломбард (ПТ «Ломбард «Хохич М.Д. і Компанія»), одна лізингова компанія (ТОВ «Перша лізингова компанія»), три ризикових страховика (ПрАТ «СК «В.І П.», СТЗДВ «Захід-Резерв», АТ «Гарант-Система») та три фінансові компанії (ТОВ «Фінансово-кредитна установа», ТОВ «ФК «Дінеро» та ТОВ «Укрпозика»).

Водночас було зареєстровано дві нові фінансові компанії.

Читайте також:

НБУ назвав основні помилки банків при рекламі кредитів та депозитів.

Національний банк планує посилити контроль за якістю звітності небанківських фінансових установ.

Нацбанк оприлюднив вимоги до положень у звіті про винагороду членів наглядових рад та правління банків. Такі положення та звіти банк має розміщувати на власній веб-сторінці.

Раніше Національний банк України надав рефінансування чотирьом банкам на суму 5,785 млрд гривень. Кредит був отриманий на термін до 84 днів під 6% річних.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня