Зв'язок з нами

СВІТ

Названо терміни, коли Німеччина самостійно зупинить «Північний потік-2»

Названо терміни, коли Німеччина самостійно зупинить «Північний потік-2»

Названо терміни, коли Німеччина самостійно зупинить «Північний потік-2»

Канцлер Німеччини Ангела Меркель піде у відставку вже в 2021 році, а до цього їй вигідно не приймати рішення щодо російського газопроводу «Північний потік-2». Однак, новий консервативний уряд може визнати будівництво російського газопроводу безглуздим.

Як повідомляє видання Bloomberg, наразі Меркель має вплив і на США, які виступають категорично проти проекту «Північний потік-2», і на Росію.

«І вона знає, що в якийсь влучний момент новий консервативно-зелений уряд може оголосити очевидне: цей трубопровід ніколи не повинен був будуватися і ніколи не буде містити нічого, окрім повітря», – пише видання.

Відзначається, що третина лівоцентристських партій Німеччини вимагають зупинки «Північного потоку-2», і серед християнських демократів також є політики, які поділяють таку точку зору.

Як стверджує видання, Меркель чудово знає, що «Північний потік-2» триватиме лише до федеральних виборів у вересні.

Раніше представник Німеччини заявила, що Франція і Німеччина підтримують тісний контакт з цього питання і в Парижі добре знають позицію Берліна.

США можуть погодитися на добудову газопроводу «Північний потік-2», але якщо Німеччина дасть тверді гарантії захисту транзитних інтересів України. У Берліні поки таких зобов’язань брати на себе не хочуть.

Газопровід «Північний потік-2» підриває трансатлантичну безпеку і підсилює вплив Росії на союзників США. Про це заявив журналістам на брифінгу прес-секретар Держдепартаменту США Нед Прайс.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня