Зв'язок з нами

ГРОШІ

Названо найпопулярніший месенджер для спілкування серед українців

Названо найпопулярніший месенджер для спілкування серед українців

Названо найпопулярніший месенджер для спілкування серед українців

Месенджер Viber став найпопулярнішим додатком для спілкування серед українців. Водночас майже третина опитаних (27%) заявила, що не користується жодним месенджером на телефоні.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), яке було проведене 5-7 лютого.

Так, месенджером Viber користуються 66% опитаних. Другим за популярністю став Messenger Facebook – ним користуються 35% опитаних. Про користування Telegram завили 24% опитаних, а WhatsApp – 21%. Twitter для обміну повідомленнями використовують лише 6%.

27% респондентів заявили, що взагалі не користуються жодним із цих месенджерів на телефоні. Респонденти від 70 років найчастіше (76%) заявляли, що не користуються жодним із месенджерів. Серед опитаних 60-69 років таких було 51%, 50-59% – 25%, 40-49 років – 13,5% та 30-39 років – 11%. Натомість серед людей 18-19 років не користуються месенджерами лише 5%.

За даними соціологів, серед сільського населення вищий рівень тих людей, які не використовують жоден із месенджерів, – 37%. Серед міського населення таких 23%.

Нагадаємо, Viber залишився найпопулярнішим месенджером для українців, які користуються Android.

Платіжні системи Visa і Mastercard, а також ряд інших фінансових компаній планують відмовитися від співпраці з Facebook у рамках розробки електронної валюти Libra. Це пов’язано з критикою проекту з боку американської та європейської влад.

Нагадаємо, соціальна мережа Facebook представила власну криптовалюту Libra. Запуск намітили на першу половину 2020 року.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня