Зв'язок з нами

Названо місто, у якому живе найбільше мільярдерів

Названо місто, у якому живе найбільше мільярдерів

Названо місто, у якому живе найбільше мільярдерів

На сьогодні у Пекіні проживають більше мільярдерів, ніж у будь-якому іншому місті світу.

Вивчивши щорічний список найбагатших людей Forbes, редакція видання ВВС підрахувала, що на сьогодні в столиці Китаю проживають 100 багатіїв, що на 33 мільярдери більше, ніж було минулого року.

Їх не набагато більше, ніж у Нью-Йорку, де проживають 99 мільярдерів. Американське місто протягом останніх семи років утримувало перше місце за кількістю багатих людей, які там проживають. Однак швидке стримування поширення коронавірусу в Китаї, зростання кількості його технологічних компаній та фондових ринків допомогли Пекіну посісти перше місце.

При цьому власний капітал мільярдерів Нью-Йорка все одно на 80 мільярдів доларів більший, ніж у їхніх колег із Пекіна.

Найбагатший житель Пекіна – Чжан Імінь, засновник програми для обміну відео TikTok і генеральний директор його материнської компанії ByteDance. Його власний капітал становить 35,6 млрд доларів. На противагу цьому, капітал найбагатшого жителя Нью-Йорка, колишнього мера Майкла Блумберга, становить 59 мільярдів доларів.

Напередодні ми також повідомляли, що у списку Forbes є й українські мільярдери, які за рік наростили свої капітали. Хто саме потрапив до рейтингу – можна дізнатися тут.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня