Зв'язок з нами

ГРОШІ

Названо компанії-лідери за кількістю проданих смартфонів

Названо компанії-лідери за кількістю проданих смартфонів

Названо компанії-лідери за кількістю проданих смартфонів

Компанія Apple за підсумками четвертого кварталу 2020 року, вперше за п’ять років вийшла на перше місце у світі з продажу смартфонів. Але за підсумками всього 2020-го перше місце все одно у Samsung.

Такі дані наводить дослідницька компанія Gartner. За ними Apple завдяки виходу в четвертому кварталі iPhone 12 вийшла на перше місце в світі за кількістю проданих протягом одного кварталу смартфонів: 79,9 млн, а також збільшила свою частку на глобальному ринку смартфонів до 20%. У топ-5 компаній за обсягом продажів смартфонів в четвертому кварталі 2020 року увійшли: Samsung (62,1 млн), Xiаomi (43,4 млн), OPPO (34,3 млн) і Huawei (34,3 млн).

Що стосується результатів за 2020 рік, то статистика наступна: Samsung зберіг глобальне лідерство за кількістю проданих смартфонів – 253 млн. На другому місці Apple (199 млн). Далі йдуть Huawei (182 млн), Xiаomi (145 млн) і Орро (111 млн). Всього в світі в 2020 році було продано 1,3 млрд смартфонів.

Також експерти Gartner прогнозують, що в 2021 році вирішальним фактором для глобального ринку смартфонів будуть доступність недорогих апаратів, які підтримують 5G, і додавання інноваційних функцій.

Раніше повідомлялося, що корпорація Apple почала роботу над складним екраном для своїх iPhone. Поки виробництво нових екранів не заплановано, але прототип для них вже є.

Американська компанія Apple перенесла випуск нових iPhone 13 на 2022 рік. Цього року корпорація представить смартфони серії iPhone 12s.

Американська корпорація Apple запропонує в нових iPhone альтернативу технології Face ID, з якої у багатьох користувачів виникають проблеми. У смартфонах з’явиться поліпшена функція сканування відбитків пальців.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня