Зв'язок з нами

ГРОШІ

НАЗК направило до суду протокол на керівника «Енергоатома»: у чому завинив посадовець

НАЗК направило до суду протокол на керівника  «Енергоатома»: у чому завинив посадовець

НАЗК направило до суду протокол на керівника «Енергоатома»: у чому завинив посадовець

Національне агентство з попередження корупції (НАЗК) передало до суду адміністративний протокол на керівника НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна. Чиновник не виконав припис агентства.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

НАЗК направило до суду протокол про адміністративне порушення на т. в. о. президента державного підприємства «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна, а в цілому за тиждень було складено і направлено до суду 16 адміністративних протоколів.

Протоколи склали відносно представника політичної партії «Справжні дії» Сергія Данилова за порушення порядку фінансової звітності політичних партій і на керівника Черкаської обласної організації політичної партії «Партія ветеранів Афганістану» Сергія Якимчука, він не надав НАЗК документи і порушив встановлені законодавством терміни їх надання.

П’ять адмінпротоколів були спрямовані щодо осіб: начальника відділу освіти Гощанської районної державної адміністрації Олексія Савоніка (два адмінпротоколи) слідчого слідчого відділення Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області Валерія Албова; начальника відділу матеріально-технічного забезпечення Чернігівської обласної прокуратури Володимира Кожедуба (два адмінпротоколи).

Шість адміністративних протоколів за ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин були складені на наступних осіб: колишню заступницю начальника відділу Центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби в Києві та Київській області; начальницю служби у справах дітей Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області Тетяну Медведєву; колишнього голову Заставнівської районної державної адміністрації Чернівецької області Юрія Китаря; колишнього начальника управління Новоархангельської районної державної адміністрації Кіровоградської області Віктора Орловського; колишнього начальника юридичного відділу Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Григорія Кірєєва;

Раніше Національне агентство з попередження корупції відновило державне фінансування партії «Слуга Народу». Рішення затвердили після перевірки уточнюючих звітів.

Кампанія декларування в поточному році завершилася 1 квітня. Національне агентство з попередження корупції (НАПКА) вже почало перевірку поданих декларацій.

Раніше Національне агентство з попередження корупції склало і направило в суд 23 адміністративних протоколи. Документи були складені відносно народних депутатів з декількох фракцій і приватних осіб.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня