Зв'язок з нами

ГРОШІ

Націоналізація «Мотор Січі» призведе до зупинки і банкрутства підприємства

Націоналізація «Мотор Січі» призведе до зупинки і банкрутства підприємства

Націоналізація «Мотор Січі» призведе до зупинки і банкрутства підприємства

Націоналізація ПАТ «Мотор Січ» призведе до повної зупинки і банкрутства підприємства, тому що чиновники і держава в Україні працюють вкрай неефективно. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

Експерт переконаний, що якщо підприємство «Мотор Січ» повернуть у державну власність, воно припинить свою діяльність і зупиниться. Аналітик нагадав, що на даний момент контрольним пакетом акцій заводу володіють китайські компанії.

Націоналізація «Мотор Січі» призведе до зупинки і банкрутства підприємства

Олександр Охріменко економічний експерт

«За даними Держмитниці, у 2020 році велика частина виробленої продукції «Мотор Січі» експортувалася до Китаю. Якщо націоналізувати завод, китайські партнери перестануть з ним працювати, а сам він нічого не зможе виробляти. Наприклад, візьмемо завод «Антонов». Від самого його заснування за часів СРСР, підприємство випускало військові літаки, на цивільних воно спеціалізувалося менше. Сьогодні завод перебуває у держвласності і в стані повного банкрутства. Вже не перший рік ведуться розмови, що «Антонов» буде виробляти якісь міфічні літаки та військові замовлення, але на практиці він уже давно не працює. Якщо «Мотор Січ» зараз націоналізують, ми отримаємо другий «Антонов», який не працюватиме і просто зупиниться. Без китайців у заводу немає майбутнього»

Економіст вважає, що головна причина провалів націоналізації в тому, що держава і чиновники не вміють ефективно працювати. На його думку, по-перше, в Україні державний чиновник – неефективний менеджер, адже «як тільки з’являється держчиновник, починається корупція, розкрадання, завод зупиняється, виникають постійні борги, і ніхто не знає, що з усім цим робити». І по-друге, державне замовлення мінімальне і нерегулярне.

«У 90-ті роки в Україні всі заводи стояли, той же «Мотор Січ» простоював. Людям місяцями не платили зарплати. Сьогодні візьміть, наприклад, харківське держпідприємство Завод ім. В.О. Малишева. Цілковитий банкрут. Знову ж таки, чому «Антонов» не працює? Тому що багато балаканини, але при цьому його недостатньо фінансують. В результаті, ніхто нічого не може зробити. Я розумію, що у держави є політична воля націоналізувати «Мотор Січ». Але якщо ми його заберемо у китайців, ми його знищимо. Те ж саме станеться, якщо РНБО вирішить націоналізувати всі підприємства оборонно-промислового комплексу. Так, держава таким чином намагається вибудувати оборонні ланцюжки і хоче для цього посилити контроль. Але якщо все це повернути у держвласність, тоді на всіх цих підприємствах можна поставити «хрест». Якщо РНБО і уряд хочуть повернути країну в 90-ті, це легко можна зробити. Але досвід показує – націоналізація сьогодні в Україні не працює. Тому я вважаю такі рішення української влади помилковими»

— Олександр Охріменко, економічний експерт

Олександр Охріменко підтвердив, що ПАТ «Донецькоблгаз» дійсно пов’язане з людиною, наближеною до російського бізнесмена Сергія Курченка. На його думку, якщо це буде доведено, держава врахує сумнівне реноме власника, і може запровадити санкції щодо підприємства за статтею «фінансування тероризму».

Нагадаємо, 11 березня Рада національної безпеки та оборони вирішила повернути у державну власність ПАТ «Мотор Січ» і не виключила можливості націоналізації всіх підприємств оборонно-промислового комплексу України.

Крім того, у РНБО не виключили націоналізації наближеного до російського бізнесмена Сергія Курченка ПАТ «Донецькоблгаз». 6 березня підприємство призупинило подачу газу 59 котельним «Донецьктеплокомуненерго» через борги перед НАК «Нафтогаз України». 9 березня подачу газу відновили. Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що за даними дослідження, власниками підприємства є дві компанії, які чомусь зареєстровані у Гонконзі.

У 2019 році президент «Мотор Січі» В’ячеслав Богуслаєв підтвердив продаж акцій підприємства китайським компаніям. Він заявив, що таким чином хотів врятувати завод від закриття, і запевнив, що розробки ДП «Івченко-Прогрес», запатентовані як в Україні, так і в інших країнах, залишаться інтелектуальною власністю підприємства і не будуть продані разом з його акціями.

Влітку 2020 року китайська компанія Beijing Skyrizon та DCH Group українського бізнесмена Олександра Ярославського та її афільовані компанії, спільно подали нову заяву в Антимонопольний комітет України на купівлю акцій «Мотор Січі». Однак АМКУ відхилив звернення DCH і Skyrizon щодо придбання заводу.

У грудні 2020 року китайські інвестори «Мотор Січі» почали міжнародний арбітраж з метою стягнення з держави Україна $3,5 мільярдів, оскільки кваліфікують дії української влади як експропріацію їхніх інвестицій у це підприємство. У розвиток виробництва було інвестовано понад $100 мільйонів.

Наприкінці січня 2021 року Україна запровадила на 3 роки санкції проти громадянина Китаю Ван Цзина і трьох китайських компаній. До списку санкцій також потрапила компанія з Британських Віргінських островів.

Компанія Beijing Skyrizon заявила про готовність захищати свої інтереси й оскаржувати запроваджені Україною санкції.

До того ж, китайські інвестори ПАТ «Мотор Січ» збільшили суму позову до України з $3,5 млрд майже до $3,6 млрд. У гривневому еквіваленті це додаткові 2,8 млрд до раніше висунутих вимог.

Тим часом Держдепартамент США висловив занепокоєння намірами Китаю придбати ПАТ «Мотор Січ». У Сполучених Штатах такі інвестиції вважають згубними.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня