Зв'язок з нами

СВІТ

НАТО відправив ще одну групу кораблів у Чорне море

НАТО відправив ще одну групу кораблів у Чорне море

НАТО відправив ще одну групу кораблів у Чорне море

Корабельна група НАТО 12 березня увійде в Чорне моря для участі у військових навчаннях із ВМС Румунії. Альянс відправляє свої сили в Чорне море вже вдруге за місяць.

До складу групи входять 4 корабля: ESPS Cristobal Colon (Найсучасніший корабель ВМС Іспанії – ред.), BGS Smeli (ВМС Болгарії), ROS Regina Maria (ВМС Румунії) і TCG Kemalreis (ВМС Туреччини).

Очікується, що суду НАТО відвідають порти Констанци (Румунія), Самсуна (Туреччина) і Поті (Грузія).

Нагадаємо, 25 лютого в Чорне море вперше в 2021 році увійшла корабельна група НАТО SNMCMG2. Сили Альянсу провели спільні маневри з ВМС України, а також взяли участь в румунсько-болгарських навчаннях з протимінної боротьби «Посейдон». Також кораблі НАТО відвідали порт Одеси. Французькі винищувачі Rafale з авіаносця “Шарль де Голль» під час навчань умовно атакували групу тральщиків НАТО, які йшли до Одеси.

Нагадаємо, торік у Чорне море зайшли ескадра тральщиків та фрегатів країн – членів НАТО. Вони взяли участь у двох регіональних навчаннях, зокрема з флотами Болгарії та України у навчаннях Sea Shield. А після закінчення міжнародних морських навчань Sea Breeze-2020 Одесу відвідали відразу п’ять кораблів НАТО.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня