Зв'язок з нами

СВІТ

Напарник Манафорта звітував РФ про передвиборчу кампанію-2016

Напарник Манафорта звітував РФ про передвиборчу кампанію-2016

Напарник Манафорта звітував РФ про передвиборчу кампанію-2016

У Міністерстві фінансів США заявили, що Костянтин Килимник, бізнес-партнер Пола Манафорта, консультанта, який деякий час очолював передвиборний штаб Дональда Трампа в 2016 році, передавав дані російській розвідці. Проти бізнесмена ввели санкції за втручання у вибори президента США.

Про це повідомляють Міністерство фінансів США та «Голос Америки».

Слідчі встановили, що Килимник отримував внутрішні дані виборчої кампанії, зокрема за опитуваннями громадської думки і виборчої стратегії. Інформації, що бізнесмен робив з отриманими свідченнями, не було.

Міністерство фінансів США ввело санкції за втручання у вибори президента щодо 16 фізичних та 16 юридичних осіб, серед яких опинився і Костянтин Килимник. Бізнесмена назвали «російським і українським політичним консультантом, відомим агентом російської розвідки, який втілював операції із впливу від її імені».

Крім передачі даних про передвиборчу кампанію, за інформацією Мінфіну США, Килимник «намагався просувати інформацію, що Україна, а не Росія втручалася у вибори США 2016 року» а також «намагався допомогти колишньому президенту України Віктору Януковичу, який знаходиться під санкціями».

Американські служби знайшли докази, що Килимник «за вказівкою Януковича прагнув втілити план щодо його повернення до влади в Україні».

Раніше повідомлялося, що колишній керівник президентської кампанії Дональда Трампа, а також побіжного президента України Віктора Януковича, Пол Манафорт, може бути помилуваний президентом США.

У грудні президент США Дональд Трамп помилував 26 осіб, в тому числі колишнього главу свого передвиборчого штабу Пола Манафорта і екс-радника Роджера Стоуна. Вони були засуджені в рамках розслідування про втручання Росії у вибори в США в 2016 році.

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США пропонує винагороду до $ 250 тисяч за інформацію, яка допоможе заарештувати російського розвідника Костянтина Килимника, який є фігурантом справи про втручання РФ у вибори президента США в 2016 році.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня