Зв'язок з нами

ГРОШІ

Найбільший форум для розробників продали за $1,8 млрд

Найбільший форум для розробників продали за $1,8 млрд

Найбільший форум для розробників продали за $1,8 млрд

Нідерландська компанія Prosus купила найбільший форум для розробників Stack Overflow на тлі зростання попиту на онлайн-навчання. Це одна з найбільших прямих покупок компанії.

Власники найбільшого форуму для розробників Stack Overflow продали проєкт компанії Prosus NV за $1,8 млрд, повідомляє The Wall Street Journal.

Stack Overflow використовують розробники програмного забезпечення і спеціплісти з інших областей, яким все частіше потрібні навички програмування. За даними компанії, щомісяця сайт відвідують близько 100 млн користувачів.

Stack Overflow безкоштовний для користувачів і більшу частину доходу отримує від реклами. Разом з тим у платформи є підписка Stack Overflow Teams, яка дає можливість інтеграції з іншими сервісами, доступ до розширеної бази знань, доступ до метрик і пріоритетну підтримку.

Близько 85% підприємств, що використовують продукт Stack Overflow’s Teams, базуються в США.

Prosus купує Stack Overflow у венчурних інвесторів-засновників компанії, включаючи Union Square Ventures, Index Ventures, Andreessen Horowitz, інвестиційної компанії Джеффа Безоса Bezos Expeditions, Spark Capital, Silver Lake і сінгапурського фонду суверенного добробуту.

Як зазначає видання, угода є першою прямою купівлею Prosus в сфері онлайн-навчання. Компанія також володіє частками в двох сервісних компаніях в сфері освітніх технологій – Udemy і Codecademy.

«Пандемія вивела цей сектор на передній план, і те, що ми побачимо в найближчі місяці, – це хвиля консолідації», – зазначив куратор інвестицій в освітні технології Prosus Ларрі Ілг.

Prosus – нідерландська компанія, яка інвестує в онлайн-платформи та інші Фінтех компанії. Материнською компанією Prosus є південноафриканська Naspers. Вона володіє 28,9% часткою в китайській Tencent, одним з активів компанії є сервіс OLX.

Читайте також:

Заснований в 2004 році відеохостинг Vimeo вийшов на біржу Nasdaq. У сервісу є українські офіси — в Києві та Запоріжжі.

Переговори про злиття Microsoft і Discord припинені, оскільки соцмережа відмовилася від угоди на $12 млрд.

Нагадаємо, 23 березня 2021 року стало відомо про те, що компанія Microsoft веде переговори про придбання популярного у геймерів голосового і текстового чату Discord за більш ніж $10 млрд.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня