Зв'язок з нами

ГРОШІ

Найбільша світова платформа для поїздок стане власником української компанії

Найбільша світова платформа для поїздок стане власником української компанії

Найбільша світова платформа для поїздок стане власником української компанії

Найбільша світова платформа для поїздок BlaBlaCar має намір стати власником української компанії з автоматизації автобусних пасажирських перевезень Octobus. Нова угода буде вигідною для обох організацій.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Угода з Octobus дозволить BlaBlaCar прискорити цифровізацію ринку автобусних перевезень в Україні і масштабувати її в країни, де автобусні оператори все ще продають велику частину своїх квитків оффлайн на автостанціях і в касах. У свою чергу, у користувачів BlaBlaCar з’явиться більше вибору для поїздок: поїздки з попутниками на особистих автомобілях або автобусні поїздки», – йдеться в повідомленні.

Завдяки спільним зусиллям Octobus і BlaBlaCar автобусні перевізники отримають можливість відкрити власний сайт і запустити мобільний додаток для онлайн-продажів, власний колл-центр для продажів по телефону і мобільний додаток для водія і персоналу.

В компанії BlaBlaCar додали, що для платформи це рішення було прийнято в рамках загальної стратегії розвитку.

Іван Кіров, засновник і головний виконавчий директор Octobus, розповів, що для автобусних перевізників система залишиться незалежним інструментом для управління інвентарем і бізнес-процесами, а існуючі партнери BlaBlaCar зможуть користуватися сервісом безкоштовно.

Octobus – це хмарна платформа, що дозволяє автобусним перевізникам автоматизувати свої бізнес-процеси – від продажів і маркетингу до аналітики, бухгалтерії та управління автопарком.

Раніше повідомлялося, що в лютому 2020 року французька компанія BlaBlaCar перестала працювати в окупованому Криму через санкції проти Російської Федерації.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня