Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Нафтогазу» хочуть віддати монополію на постачання газу для населення

«Нафтогазу» хочуть віддати монополію на постачання газу для населення

«Нафтогазу» хочуть віддати монополію на постачання газу для населення

Один із планів уряду щодо виходу із «тарифної кризи» передбачає зробити НАК «Нафтогаз» єдиним постачальником газу для населення замість облгазів.  Про це агентству УНН розповів народний депутат від «Слуга народу» Олександр Качура за підсумками зустрічі нардепів із прем’єром Денисом Шмигалем.

«Нам запропонували два варіанти виходу із ситуації — Вітренка та Коболєва. Так, Коболєв запропонував, щоб “Нафтогаз” надавав населенню всі послуги, замість облгазів. І це буде дешевше, але це сумнівна, на мій та експертний погляд, ідея. І є другий варіант, який запропонував Вітренко — «кабмінівський». Тут основною ідеєю є встановлення максимальної маржинальності і державне регулювання. За словами очільника Міненерго конкуренція — це добре, але конкуренція є там, де є нормальне регулювання. Чекаємо невідкладного розв’язання питання. Моя особиста ціль це припинення підвищення тарифів», – заявив нардеп.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року в Україні зросли тарифи на розподіл газу серед 43 газорозподільних компаній – в середньому на 80% залежно від регіону.

Різке підвищення тарифів спровокувало акції протесту в кількох областях країни. Люди перекривають траси міжобласного значення.

В Офісі президента відбулася енергетична нарада, на якій Володимир Зеленський доручив терміново встановити справедливі тарифи на газ для населення.

Денис Шмигаль доручив в.о. глави Міненерго разом із Антимонопольним комітетом провести аудит цін на газ, що мають ознаки спекулятивних. А НКРЕКП почала перевірку газопостачальників із найвищими тарифами.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня