Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Нафтогазу» доручили розібратися з боргами ТКЕ

«Нафтогазу» доручили розібратися з боргами ТКЕ

«Нафтогазу» доручили розібратися з боргами ТКЕ

Кабінет міністрів доручив Мінрегіону, Мін’юсту та Міненерго спільно з НАК «Нафтогаз України» забезпечити укладання договорів про постачання газу з підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ). Відомства зобов’язали вирішити питання з накопиченої заборгованістю організацій.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну 26 травня.

Міністерства і компанія НАК «Нафтогаз України» повинні опрацювати питання і забезпечити укладання договорів реструктуризації боргів підприємств теплокомуненерго.

«Нафтогазу України» також доручили опрацювати питання врегулювання судових спорів та судових рішень, накладення арешту на рахунки суб’єктів господарювання ТКЕ.

«Забезпечити підготовку та укладання договорів між «Нафтогазоми» і підприємствами теплокомуненерго для забезпечення ТКЕ природним газом», – сказав міністр енергетики Герман Галущенко.

Раніше п’ять членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України», раніше оголосили про відставку в знак протесту проти свавілля Кабміну, погодилися продовжити свої контракти ще на рік.

Кабінет міністрів України з 1 червня оголосив конкурс з відбору чотирьох незалежних членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України». Це передбачено одним з пунктів розпорядження №494-р від 19 травня.

Радник голови правління НАК «Нафтогаз України» Олена Зеркаль покинула компанію після звільнення Андрія Коболєва і призначення новим главою Юрія Вітренка.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня