Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Нафтогаз» запустив Святогорське родовище газу щільних порід

«Нафтогаз» запустив Святогорське родовище газу щільних порід

«Нафтогаз» запустив Святогорське родовище газу щільних порід

Компанія «Нафтогаз» ввела в експлуатацію Святогорське родовище газу з щільних колекторів (tight gas).

Про це повідомив глава групи Андрій Коболєв на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Сьогодні розпочали подачу у систему магістральних газопроводів газу зі Святогірського родовища, яке знаходиться «всередині» великої, нещодавно придбаної нами Юзівської площі.

Щоб зробити це можливим, наші фахівці з Нафтогаз Розвідка та Видобування запустили нову установку підготовки газу, 26 км газопроводу і підключили три свердловини», – розповів він.

Коболєв нагадав, що з щільних порід складніше отримувати вуглеводні, «але це можливо, якщо застосовувати сучасні технології».

«Запуск Святогірки – це гарний заділ, щоб якнайшвидше розпочати освоєння Юзівської площі, як ми і обіцяли. Зокрема, нам не треба буде будувати для Юзівки абсолютно нову інфраструктуру – на першому етапі розробки Юзівки ми зможемо використовувати об’єкти, які побудували на Святогірці», – зазначив глава «Нафтогазу».

За його словами, видобуток газу щільних порід та освоєння Юзівки є одними з ключових проектів стратегії розвитку ресурсної бази «Нафтогазу», розробленої в минулому році.

«Я дякую командам дивізіонів Нафтогаз Розвідка та видобування і Технічне забезпечення, а також всім іншим членам нашої чудової команди за впевнений і швидкий рух у напряму її реалізації», – резюмував Коболєв.

«Нафтогаз України» об’єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. НАК є монополістом по зберіганню природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.Чита

Нагадаємо, у грудні Кабінет міністрів уряд ухвалив постанову, якою дозволяється НАК «Нафтогаз України» придбати Юзівську нафтогазоносну площу.

Читайте також:

Компанія «Нафтогаз України» готова забезпечити побутових споживачів газом за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

Один із планів уряду щодо виходу із «тарифної кризи» передбачає зробити НАК «Нафтогаз» єдиним постачальником газу для населення замість облгазів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня