Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Нафтогаз» уточнив, коли скасують держрегулювання цін на газ

«Нафтогаз» уточнив, коли скасують держрегулювання цін на газ

«Нафтогаз» уточнив, коли скасують держрегулювання цін на газ

Державне регулювання цін на газ буде скасоване з 1 квітня – з наступного місяця ціна на газ формуватиметься на ринкових засадах, попередив НАК «Нафтогаз України».

«Із 1 лютого 2021 року на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 року гранична ціна на газ регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2021 р. № 25 і становить 6,99 грн/куб.м, Уже з квітня ціна на газ формуватиметься на ринкових засадах і цінові пропозиції постачальників, з огляду на піврічний досвід роботи вільного ринку газу, значно відрізнятимуться», – зазначили у НАК.

Нагадаємо, 13 січня уряд вирішив запровадити державне регулювання цін на газ для побутових споживачів після того як з 1 січня 2021 року в Україні зросли тарифи на розподіл газу серед 43 газорозподільних компаній – в середньому на 80% залежно від регіону.

14 січня Кабінет міністрів встановив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр, як мінімум до кінця опалювального сезону у квітні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня