Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Нафтогаз» підвищив тариф на газ для теплопостачальників

«Нафтогаз» підвищив тариф на газ для теплопостачальників

«Нафтогаз» підвищив тариф на газ для теплопостачальників

«Нафтогаз України» встановив нову гуртову ціну на газ для теплокомуненерго у квітні. Їм доведеться сплатити на 3,9% більше, ніж у березні.

Як повідомляється на сайті НАК, у квітні 2021 ціна газу складе 6 522,86 грн за 1 тисячу куб. без ПДВ і транспортування, що на 3,9% вище, ніж у березні 2021 року (6 279,77 грн). У «Нафтогазі» вказали, що встановили ціну в рамках спеціальних обов’язків – ПСО – востаннє через заплановане відкриття ринку газу для виробників тепла у травні. Далі підприємства теплокомуненерго зможуть вільно обирати постачальника газу.

Напередодні газопостачальна компанія «Нафтогаз України» опублікувала свій річний тариф на газ. З урахуванням цінових пропозицій інших постачальників ціни на газ виростуть вже з травня 2021 року.

Національний банк України очікує, що наступного літа вартість природного газу підвищиться вдвічі в порівнянні з літом 2020 року.

Служба безпеки України викрила масштабне розкрадання газу на Донбасі через компанію «Донецькоблгаз». За попередніми даними, збиток може досягати мільйонів гривень.

Під час зустрічі представників «Оператора ГТС України» з дипломатичним корпусом посольства США в Україні обговорювалося питання енергетичної безпеки України та Європи. У майбутньому можлива поставка газу з LNG-терміналів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня