Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Нафтогаз» отримав спецдозволи на розробку нафтогазових ділянок в декількох регіонах

«Нафтогаз» отримав спецдозволи на розробку нафтогазових ділянок в декількох регіонах

«Нафтогаз» отримав спецдозволи на розробку нафтогазових ділянок в декількох регіонах

Група «Нафтогаз» отримала спеціальні дозволи на розробку Балаклійської, Іванівської, Бузівської і Берестянської нафтогазових ділянок. Відповідна угода про розподіл продукції була підписана наприкінці 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобуток» в Facebook.

«Ми отримали право на користування Балаклійською, Іванівською, Бузівською і Берестянською нафтогазовими ділянками,  відповідно до підписаних наприкінці 2020 року угод про розподіл продукції. Чотири відповідні спецдозволи видала Державна служба геології та надр України», – йдеться в повідомленні.

Перший газ в рамках зазначених проектів буде отримано вже в 2022 році, відзначили в «Нафтогазі».

«Уже цього року проведуть переобробку та переінтерпретацію сейсморозвідувальних робіт 2D минулих років та іншої наявної геологічної інформації, дадуть старт 3D сейсморозвідці для отримання додаткових даних, розпочнуть відновлення та підключення кількох раніше ліквідованих свердловин. У 2022 році, швидше за встановлені документами терміни, ми плануємо отримати перший газ», – додали в компанії.

Згідно з новою стратегією групи «Нафтогаз», яка була представлена в лютому 2021 року протягом 5 років планується провести 3D-сейсмічну розвідку на площі 1,5 тис.кв. км і пробурити 12 розвідувальних свердловин.

Група «Нафтогаз» заявила про намір збільшити видобуток нафти і газу в Україні в 5 разів протягом найближчих 5 років.

Нова стратегія також передбачає розробку покладів шельфу Чорного моря і нових покладів Карпатського регіону. Інвестиції у цю програму, включаючи сейсмічну розвідку, складуть 7,3 млрд доларів за 2021-2025 роки. Загалом, протягом 10 років на програму розвитку видобутку планується залучити 20-25 млрд доларів інвестицій.

Раніше повідомлялося, що НАК «Нафтогаз України» планує почати буріння свердловин на суші в кінці 2021 року, а морське буріння заплановано на кінець 2022 – початок 2023 року, заявив виконавчий директор «Нафтогазу» Отто Ватерландер.

У наглядовій раді «Нафтогазу» розділ активів ПАТ «Укрнафта» з міноритаріями назвали хорошим рішенням. Так діяльність компанії стане більш прозорою.

НАК «Нафтогаз» готовий експлуатувати українську ділянку нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок». Його після арешту передали агентству АРМА.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня