Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Нафтогаз» дав роз’яснення щодо цін на газ для населення у січні

«Нафтогаз» дав роз’яснення щодо цін на газ для населення у січні

«Нафтогаз» дав роз’яснення щодо цін на газ для населення у січні

Анонсоване «Нафтогазом» підвищення цін на газ для населення у січні стосується лише споживачів, яких обслуговує компанія – таких лише 4%. Ціни в інших газзбутів переважно набагато вищі.

Про це йдеться у роз’ясненні, опублікованому у фейсбуці «Нафтогазу». «Ми знову спостерігаємо шалену кількість дивних заголовків на сайтах ЗМІ та інформаційних агентств щодо ціни газу на січень… Шановні колеги-журналісти, просимо вас не вводити в оману читачів. «Нафтогаз» не встановлює ціни на газ для ВСІХ побутових споживачів. Заголовки, що ми «повідомили/підняли ціну газу для населення/побутових споживачів» – некоректні. Наша газопостачальна компанія «Нафтогаз України» повідомила ціну газу ТІЛЬКИ для СВОЇХ клієнтів!», – вказали у «Нафтогазі» , додавши, що на українському ринку працюють понад 50 компаній і кожна з них визначає ціну тільки для своїх клієнтів.

Є граблі, а є улюблені граблі. Ми знову спостерігаємо шалену кількість дивних заголовків на сайтах ЗМІ та інформаційних…

Опубліковано Група Нафтогаз Понеділок, 28 грудня 2020 р.

Частка «Нафтогазу» на ринку зараз – біля 4%. В січні пропозиції різних постачальників суттєво відрізняються – до 3,8 грн на кубометрі. Найнижчий «цінник» – 6,99 грн за кубометр. Найвищий – в одного з газзбутів – 10,8 грн за кубометр. «Нафтогаз» для своїх споживачів встановив ціну в 7,22 грн за кубометр з ПДВ в рамках тарифу «Місячний» та 6,45 грн за кубометр з ПДВ в рамках тарифу «Річний» (якщо встигнути підключити його до 31 грудня).

Як повідомлялось, «Нафтогаз України» зберіг для своїх клієнтів ціну газу для населення у грудні на рівні листопадової – 6,33 грн за кубометр з ПДВ (без вартості розподілу).

Тим часом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, готується збільшити тарифи на доставку газу споживачам у середньому на 50%.

Також НКРЕКП планує збільшити тарифи на послуги розподілу природного газу на 2021 рік для 20 з 22 облгазів. Крім того, в Україні в наступному році перерахують абонентську плату за споживаний газ. Перерахунок платіжок пов’язаний з обсягами споживаного блакитного палива.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня